Obróć telefon do pozycji pionowej żeby zobaczyć treści

Kariera

Elektryk

Ostróda Yacht  Sp. z o.o. największa polska stocznia jachtowa, wchodząca w skład francuskiej grupy kapitałowej Groupe Beneteau, światowego lidera produkcji jachtów motorowych i żaglowych, poszukuje kandydatów na stanowisko elektryk  – elektromechanik.

Zakres zadań i obowiązków:

Realizacja zadań produkcyjnych z uwzględnieniem wszystkich wytycznych technologicznych i konstrukcyjnych, dotyczących elektromontażu podzespołów elektrycznych łodzi zgodnie z planem produkcji, dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe: elektryczne, elektromechaniczne,
  • Uprawnienia SEP – mile widziane ,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oczekiwane cechy osobowe:

  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych,
  • możliwość budowania pozycji zawodowej w renomowanej firmie,
  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia, zawodowych kompetencji oraz osobistego zaangażowania w powierzone obowiązki.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz że nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV z dopiskiem:
elektryk-elektromechanik

 wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Dodatkowo jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną  dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.”

kadry@ostroda-yacht.com.pl