Obróć telefon do pozycji pionowej żeby zobaczyć treści

Kariera

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Obowiązki:

  • Sprawdzanie dokumentów finansowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Terminowe i poprawne ujmowanie dokumentów w księgach rachunkowych w ramach powierzonego obszaru,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień danych w oparciu o zapisy na kontach księgowych,
  • Segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych,
  • Uzgadniania sald z kontrahentami,
  • Komunikacja i współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia),
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w księgowości,
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów z zakresu podatku VAT,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Rzetelność, systematyczność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej korporacji,
  • Wsparcie w procesie wdrożenia w zadania,
  • Szkolenia z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Grupowe ubezpieczenie i pakiet opieki medycznej.
  • Świadczenia socjalne

Do CV składanych w formie papierowej w siedzibie firmy Ostróda Yacht sp.z.o.o. konieczne jest dołączenie zgód oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną. Dokument do pobrania: zgody CV z klauzula informacyjna.

Zapraszamy do przesłania CV lub do złożenia dokumentów osobiście w siedzibie firmy, wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Spokojnej 1; 14-100 Ostróda, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Dodatkowo jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.

kadry@ostroda-yacht.com.pl