Obróć telefon do pozycji pionowej żeby zobaczyć treści

Kariera

Specjalista ds. inwestycji

Ostróda Yacht Sp. z o.o. największa polska stocznia jachtowa, wchodząca w skład francuskiej grupy kapitałowej Groupe Beneteau, światowego lidera produkcji jachtów motorowych i żaglowych, poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista ds. inwestycji.

Zakres obowiązków:

– udział przy tworzeniu budżetów inwestycyjnych;

– analiza i harmonogramowanie prac inwestycyjnych;

– pozyskiwanie wycen prac projektowych i budowlanych oraz maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych;

– bieżąca kontrola projektów inwestycyjnych i monitoring kosztów;

– współpraca z urzędami i innymi jednostkami związanymi z realizacją inwestycji;

– współpraca z projektantami i podwykonawcami w zakresie prowadzonych projektów;

– współtworzenie dokumentacji technicznej;

– udział w odbiorach technicznych

Oczekiwania wobec kandydata:

 – wykształcenie wyższe techniczne;

– znajomość zagadnień budowlanych, technicznych i technologicznych;

– dobra znajomość aspektów związanych z przygotowaniem procesu inwestycyjnego;

– doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub budowlanej;

– umiejętności analityczne oraz negocjacyjne;

– dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz AutoCAD;

– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

 – pracę z ciekawymi projektami w międzynarodowym środowisku;

– możliwość rozwoju zawodowego;

– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

– atrakcyjny pakiet socjalny

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz że nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV z dopiskiem:
specjalista ds. inwestycji

 wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Dodatkowo jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną  dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.”

kadry@ostroda-yacht.com.pl