Obróć telefon do pozycji pionowej żeby zobaczyć treści

Kariera

Technolog

Ostróda Yacht Sp. z o.o. największa polska stocznia jachtowa, wchodząca w skład francuskiej grupy kapitałowej Groupe Beneteau, światowego lidera produkcji jachtów motorowych i żaglowych, poszukuje inżynierów do działu konstrukcjii technologii.

Zakres zadań i obowiązków:

  •  opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej;
  •  prowadzenie i nadzór nad próbami technologicznymi;
  •  identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji;
  •  stałe ulepszanie procesów technologicznych w obszarze: produktywności, jakości, bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów;
  •  pomiary i wyznaczanie normatywów;
  •  tworzenie procesów przepływu produktu w cyklu produkcyjnym

Oczekiwania wobec kandydata:

  •  wykształcenie wyższe techniczne;
  •  komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  •  rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne;
  •  zaawansowana znajomość aplikacji: AutoCAD, EXCEL, (mile widziana znajomość RHINOCEROS, CorelDRAW);
  •  znajomości podstawowych zasad zarządzania procesami produkcyjnymi oraz logistycznymi w przedsiębiorstwie

Oferujemy:

  •  pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży jachtowej;
  •  możliwość ciągłego rozwoju zawodowego;
  •  atrakcyjny system wynagrodzeń;
  •  pakiet prywatnej opieki medycznej;
  •  pakiet socjalny

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji wraz z CV w języku polskim i angielskim.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz że nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o przesyłanie pełnej wersji c.v. wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Dodatkowo jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną  dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.”

kadry@ostroda-yacht.com.pl