Obróć telefon do pozycji pionowej żeby zobaczyć treści

Kariera

TECHNOLOG

Obowiązki:

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej;
  • prowadzenie i nadzór nad próbami technologicznymi;
  • identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji;
  • stałe ulepszanie procesów technologicznych w obszarach: produktywności, jakości, bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów;
  • pomiary i wyznaczanie normatywów;
  • tworzenie procesów przepływu produktu w cyklu produkcyjnym;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (miele widziany kierunek chemia);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne;
  • zaawansowana znajomość aplikacji: AutoCAD, EXCEL, (mile widziana znajomość RHINOCEROS);
  • znajomości podstawowych zasad zarządzania procesami produkcyjnymi oraz
    logistycznymi w przedsiębiorstwie;

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży jachtowej;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny;

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Prosimy o przesyłanie pełnej wersji c.v. wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Spokojnej 1; 14-100 Ostróda, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Spokojnej 1; 14-100 Ostróda, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

kadry@ostroda-yacht.com.pl